პროგრამის ბადე
გადაცემათა პროგრამა 19 – 25 დეკემბერი, 2022 წელი
ორშაბათი 19 დეკემბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 ზაალ ნემსაძის ხამს მოყვარე მოყვრისათვის
12:30 რეზო გაბრიაძე. გადაცემა
13:00 ჩვენი ფეხბურთი
14:00 მზერა
14:45 უნიკალური ქართული ფოლკლორი
15:00 ჩემო აფხაზეთო
15:40 მსოფლიო კინოკლასიკა
16:00 სპექტაკლი “ჯაყოს ხიზნები”
18:00 საავტორო გადაცემა “ახალი სიტყვა”
18:40 კინოკლასიკა, უნიკალური ქართული ფოლკლორი
19:00 ვაჟა სტუმრად ილიასთან
20:30 კლასიკური მუსიკის დრო
20:50 ძილისპირული
21:00 პოლიტიკური თერმომეტრი
21:50 ცნობილებიდა ცნობილი ჰიტები
22:00 ქართული გენია, როკვით განფენილი
22:50 კაცია ადამიანი?! სპექტაკლი
სამშაბათი 20 დეკემბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 ახალი სიტყვა
12:40 კინოკლასიკა. უნიკალური ქართული ფოლკლორი
13:00 ვაჟა სტუმრად ილიასთან
14:30 კლასიკური მუსიკის დრო
14:50 უნიკალური ქართული ფოლკლორი
15:00 პოლიტიკური თერმომეტრი
15:50 ცნობილებიდა ცნობილი ჰიტები
16:00 ქართული გენია, როკვით განფენილი
16:50 კაცია ადამიანი?! სპექტაკლი
18:00 პატრისია კაასის კონცერტი
19:00 აგროპოლიტიკა. გოჩა ცოფურაშვილი
19:40 ცნობილები და ცნობილი ჰიტები. ქართული კინოკლასიკა
20:00 ანსამბლი “ბასიანის” კონცერტი
20:50 ძილისპირული
21:00 ფიქრი ამოძრავებული მომავალია
22:00 წუთისოფელი
22:40 დოკ.ფილმი “კლდეში ნაშენი სამყარო”
23:00 ფორუმი
ოთხშაბათი 21 დეკემბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 პატრისია კაასის კონცერტი
13:00 აგროპოლიტიკა. გოჩა ცოფურაშვილი
13:40 ცნობილები და ცნობილი ჰიტები
14:00 ანსამბლი “ბასიანის” კონცერტი
14:50 უნიკალური ქართული ფოლკლორი
15:00 “მომავლის პროგრამები” თემურ შაშიაშვილის საავტორო გადაცემა
16:00 “წუთისოფელი” ირაკლი ბრეგვაძე
16:40 დოკ.ფილმი “კლდეში ნაშენი სამყარო”
17:00 “ფორუმი”
18:00 თეოდორე გიგნაძე “ანსამბლი შავნაბადა”
19:00 წიგნიერი თაობა
19:45 რეზო მიშველაძე – 80
20:50 ძილისპირული
21:00 კანონი და სამართალი
22:00 მეფუტკრეობა და საქართველო
22:30 დოკ.ფილმი ” გია ნადარეიშვილის კლინიკა”
23:10 კლასიკური მუსიკის დრო (ხატია ბუნიათიშვილი )
ხუთშაბათი 22 დეკემბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 თეოდორე გიგნაძე “ანსამბლი შავნაბადა”
13:00 წიგნიერი თაობა ნანა ვაშაკიძე
13:45 რეზო მიშველაძე – 80
14:55 ქართული ქორეოგრაფიის კორიფეები
15:00 კანონი და სამართალი
16:00 მეფუტკრეობა და საქართველო
16:30 დოკ.ფილმი ” გია ნადარეიშვილის კლინიკა”
17:10 კლასიკური მუსიკის დრო (ხატია ბუნიათიშვილი )
18:00 მაუგლის მეთოდი
18:50 ცნობილები და ცნობილი ჰიტები
19:00 ჯანსუღ კახიძის სიმღერები
20:30 ელენე აბაშიძის გადაცემა “ყველაფერი ჩემ შესახებ”
20:50 ძილისპირული
21:00 “პოლიტიკური თერმომეტრი” ზაურ ნაჭყებიას საავტორო გადაცემა
22:00 მეოთხე განზომილება თინა თოფურიასთან ერთად
22:50 ვახტანგ ჭაბუკიანი . გადაცემა
პარასკევი 23 დეკემბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 მაუგლის მეთოდი
12:50 ცნობილები და ცნობილი ჰიტები
13:00 ჯანსუღ კახიძის სიმღერები
14:30 ელენე აბაშიძის გადაცემა “ყველაფერი ჩემ შესახებ”
14:55 უნიკალური ქართული ფოლკლორი
15:00 “პოლიტიკური თერმომეტრი” ზაურ ნაჭყებიას საავტორო გადაცემა
16:00 მეოთხე განზომილება თინა თოფურიასთან ერთად
16:50 ვახტანგ ჭაბუკიანი . გადაცემა
18:00 თემურ ჩხეიძე. (მასტერკლასი)
18:40 ერთი ფილმის ისტორია “ჯარისკაცის მამა”
19:00 “სათნოების საათი” ციცი გურიელი
20:00 ლიტერატურა და ხელოვნება დავით შემოქმედელი.
20:40 კინოკლასიკა
20:50 ძილისპირული
21:00 “მართვის მეცნიერული საფუძვლები”
22:00 “გაფანტული მარგალიტები”
22:50 ნინო ყოლანდარიას ფილმი “ორი სამშობლო”
შ
შაბათი 24 დეკემბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 თემურ ჩხეიძე. (მასტერკლასი)
12:40 ერთი ფილმის ისტორია “ჯარისკაცის მამა”
13:00 “სათნოების საათი” ციცი გურიელი
14:00 ლიტერატურა და ხელოვნება დავით შემოქმედელი.
14:40 კინოკლასიკა
15:00 “მართვის მეცნიერული საფუძვლები” ვახში ჟვანიას
16:00 “გაფანტული მარგალიტები”
16:50 ნინო ყოლანდარიას ფილმი “ორი სამშობლო”
18:00 ალ.კასრაძის “საერო-სამზეო”
18:40 მთასაყდარი. დოკ.ფილმი
19:00 საუბრები კულტურულ მემკვიდრეობაზე
19:40 თეოდორე გიგნაძე (2)
19:48 ქართული კინოკლასიკა “მე, ბებია ილიკო და ილარიონი”
20:00 “მომავლის ტექნოლოგიები” გია ნადარეიშვილის საავტორო გადაცემა
20:30 მსოფლიო კინოკლასიკა
20:50 ძილისპირული
21:00 ინტერვიუ მამა ანტონ გულიაშვილთან
22:00 მეცნიერთა კონგრესი
23:50 საახალწლო (10)
კვირა 24 დეკემბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 ალ. კასრაძის საავტორო გადაცემა “საერო სამზეო”
12:40 მთასაყდარი. დოკ.ფილმი
13:00 საუბრები კულტურულ მემკვიდრეობაზე
13:40 თეოდორე გიგნაძე (2)
13:45 ქართული კინოკლასიკა “მე, ბებია ილიკო და ილარიონი”
14:00 “მომავლის ტექნოლოგიები” გია ნადარეიშვილის საავტორო გადაცემა
14:30 მსოფლიო კინოკლასიკა
14:50 უნიკალური ქართული ფოლკლორი
15:00 ინტერვიუ მამა ანტონ გულიაშვილთან
16:00 მეცნიერთა კონგრესი
17:50 საახალწლო (10)
18:00 ზაალ ნემსაძის ხამს მოყვარე მოყვრისათვის
18:30 საახალწლო (12)
18:45 საპატრიარქოს გუნდის სიმღერები
19:00 რევაზ ძოძუაშვილის საავტორო გადაცემა “ჩვენი ფეხბურთი”
20:00 მზერა
20:45 ძილისპირული
21:00 საავტორო გადაცემა “ჩემო აფხაზეთო”
21:50 “სინემა.” მხ. ფილმი