პროგრამის ბადე
გადაცემათა პროგრამა 17-23 ოქტომბერი, 2022 წელი
ორშაბათი, 17 ოქტომბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 დოკ.ფილმი “აკაკის საქართველო”
12:43 ფსიქოლოგი ნანა ჩაჩუა აგრესიის შესახებ
13:00 რევაზ ძოძუაშვილის საავტორო გადაცემა “ჩვენი ფეხბურთი”
14:00 მზერა
15:00 საავტორო გადაცემა “ჩემო აფხაზეთო”
16:00 გიზო ნიშნიანიძე “პაემანი ვერაზე”
18:00 საავტორო გადაცემა “ახალი სიტყვა”
18:40 მხ.ფილმი “ბედნიერი შეხვედრა”
19:30 ხელოვანის პორტრეტი
21:00 პოლიტიკური თერმომეტრი
22:00 “ქართული გენი,როკვით განფენილი” გ.ფოცხიშვილი
23:00 ზვიად ნოდიასთან ერთად
00:00 ღამის გასართობი ბლოკი
სამშაბათი, 18 ოქტომბერი
10:00 დილის გადაცემები
12:00 საავტორო გადაცემა “ახალი სიტყვა”
12:40 მხ.ფილმი “ბედნიერი შეხვედრა”
13:30 ხელოვანის პორტრეტი
15:00 პოლიტიკური თერმომეტრი
16:00 “ქართული გენი,როკვით განფენილი” გ.ფოცხიშვილი
17:00 ზვიად ნოდიასთან ერთად
18:00 ფიქრები დადის სასაფლაოზე (ჯანსუღ კახიძე)
19:00 აგროპოლიტიკა. გოჩა ცოფურაშვილი
20:00 “ანასტასია და ჩვენ” ციური გარუჩავა
21:00 “მომავლის პროგრამები” თემურ შაშიაშვილის საავტორო გადაცემა
22:00 “წუთისოფელი” ირაკლი ბრეგვაძე
23:00 ფირუმი
00:00 ღამის გასართობი ბლოკი
ოთხშაბათი 19 ოქტობერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 ფიქრები დადის სასაფლაოზე (ჯანსუღ კახიძე)
13:00 აგროპოლიტიკა. გოჩა ცოფურაშვილი
14:00 “ანასტასია და ჩვენ” ციური გარუჩავა
15:00 “მომავლის პროგრამები” თემურ შაშიაშვილის საავტორო გადაცემა
16:00 “წუთისოფელი” ირაკლი ბრეგვაძე
17:00 “ფორუმი”
18:00 დოკ.ფილმი “გალობის რაინდები”
18:45 თანამედროვე ქართული პოეზია (ნანა ცინცაძე, გაგა გომართელი)
19:00 წიგნიერი თაობა
20:00 ეს საინტერესოა
21:00 კანონი და სამართალი
22:00 მეფუტკრეობა და საქართველო
23:00 ნინო ყოლანდარის დოკუმენტური ფილმი
23:45 მუსიკა
00:00 ღამის გასართობი ბლოკი
ხუთშაბათ 20 ოქტომბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 დოკ.ფილმი “გალობის რაინდები”
12:45 თანამედროვე ქართული პოეზია (ნანა ცინცაძე, გაგა გომართელი)
13:00 წიგნიერი თაობა ნანა ვაშაკიძე
14:00 ეს საინტერესოა
15:00 კანონი და სამართალი
16:00 მეფუტკრეობა და საქართველო
17:00 ნინო ყოლანდარის დოკუმენტური ფილმი
17:45 მუსიკა
18:00 მაუგლის მეთოდი
18:40 მულტიპლიკაციური ფილმი “ბემბი”
20:00 “ხელოვანის დრო” ირინა თურქიას საავტორო გადაცემა
21:00 “პოლიტიკური თერმომეტრი” ზაურ ნაჭყებიას საავტორო გადაცემა
22:00 მეოთხე განზომილება თინა თოფურიასთან ერთად
23:00 ნინო ყოლანდარის დოკუმენტური ფილმი
00:00 ღამის გასართობი ბლოკი
პარასკევი 21 ოქტომბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 მაუგლის მეთოდი
13:00 მულტიპლიკაციური ფილმი “ბემბი”
13:50 ბაღდათი – სოფ. ობჩა
14:00 “ხელოვანის დრო” ირინა თურქიას საავტორო გადაცემა
15:00 “პოლიტიკური თერმომეტრი” ზაურ ნაჭყებიას საავტორო გადაცემა
16:00 მეოთხე განზომილება თინა თოფურიასთან ერთად
17:00 ნინო ყოლანდარის დოკუმენტური ფილმი
18:00 დოკ.ფილმი “აკაკის საქართველო”
18:40 დოკ.ფილმი ბაღდათი სოფ.ობჩა”
18:46 კლასიკური მუსიკის დრო (ჰენდელი პასკალია)
19:00 “სათნოების საათი” ციცი გურიელი
20:00 ლიტერატურა და ხელოვნება დავით შემოქმედელი.
21:00 “მართვის მეცნიერული საფუძვლები”
22:00 “გაფანტული მარგალიტები”
23:00 ნინო ყოლანდარის დოკუმენტური ფილმი
00:00 ღამის გასართობი ბლოკი
შაბათი 22 ოქტომბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 დოკ.ფილმი “აკაკის საქართველო”
12:40 დოკ.ფილმი ბაღდათი სოფ.ობჩა”
12:46 კლასიკური მუსიკის დრო (ჰენდელი პასკალია)
13:00 “სათნოების საათი” ციცი გურიელი
14:00 ხელოვნება და ლიტერატურა დავით შემოქმედელი.
15:00 “მართვის მეცნიერული საფუძვლები” ვახში ჟვანიას
16:00 “გაფანტული მარგალიტები”
16:30 ნინო ყოლანდარის დოკუმენტური ფილმი
18:00 ალ.კასრაძის “საერო-სამზეო”
19:00 საუბრები კულტურულ მემკვიდრეობაზე
19:40 ქართული კინოკლასიკა, ცისფერი მთები”
20:00 “მომავლის ტექნოლოგიები” გია ნადარეიშვილის საავტორო გადაცემა
21:00 “მზის საათი” დურმიშხან ყიფიანი
22:00 მეცნიერთა კონგრესი
00:00 ქართული მხ.ფილმი “ორი ოჯახი”
კვირა 23 ოქტომბერი
10:00 დილის ბლოკი
12:00 ალ. კასრაძის საავტორო გადაცემა “საერო სამზეო”
13:00 საუბრები კულტურულ მემკვიდრეობაზე
13:40 ქართული კინოკლასიკა, ცისფერი მთები”
14:00 “მომავლის ტექნოლოგიები” გია ნადარეიშვილის საავტორო გადაცემა
15:00 “მზის საათი” დურმიშხან ყიფიანი
16:00 მეცნიერთა კონგრესი
17:00 ქართული მხ.ფილმი “ორი ოჯახი”
18:00 კლასიკური მუსიკის დრო (ხატია ბუნიათიშვილი)
18:20 მხ.ფილმი “მჭედელი”
18:50 ქართული კინოკლასიკა “ფესვები”
19:00 რევაზ ძოძუაშვილის საავტორო გადაცემა “ჩვენი ფეხბურთი”
20:00 მზერა
21:00 საავტორო გადაცემა “ჩემო აფხაზეთო”
22:00 ზურაბ ხონელიძე (სოხუმის უნივერსიტეტის რექტორი)
23:40 კინოკლასიკა