პროგრამის ბადე

გადაცემათა პროგრამა 20-26 ივნისი, 2022 წელი

ორშაბათი 20 ივნისი
12:00 დოკ ფილმი ბედი ქართლისა
13:00 რევაზ ძოძუაშვილის საავტორო გადაცემა “ჩვენი ფეხბურთი”
14:00 მზე-რა
15:00 “ჩემო აფხაზეთო” საავტორო გადაცემა
16:00 “მედიცინა თქვენთვის” რამაზ ყურაშვილის საავტორო გადაცემა
17:00 სპექტაკლი “ჩარეცხილები”
18:00 დოკ. ფილმი “ამ ორი ციცქნა სამშობლოსთვის”
19:00 უკრავს ნიკო ნადირაშვილი
20:00 მანანა იმედაძის “ხელოვანის პორტრეტი”
21:00 პოლიტიკური თერმომეტრი
22:00 “ქართული გენი,როკვით განფენილი” გ.ფოცხიშვილი
23:00 დოკ. ფილმი “დავით სარაჯიშვილი”

სამშაბათი 21 ივნისი
12:00 დოკ. ფილმი “ამ ორი ციცქნა სამშობლოსთვის”
13:00 უკრავს ნიკო ნადირაშვილი
14:00 მანანა იმედაძის “ხელოვანის პორტრეტი”
15:00 პოლიტიკური თერმომეტრი
16:00 “ქართული გენი,როკვით განფენილი გ.ფოცხიშვილი
17:00 დოკ. ფილმი “დავით სარაჯიშვილი”
18:00 უკრავს ელისო ვირსალაძე
19:00 აგროპოლიტიკა. გოჩა ცოფურაშვილი
20:00 “ანასტასია და ჩვენ” ციური გარუჩავა
21:00 “მომავლის პროგრამები” თემურ შაშიაშვილის საავტორო გადაცემა
22:00 “წუთისოფელი” ირაკლი ბრეგვაძე
23:00 ფიქრები დადის სასაფლაოზე (გიგა ლორთქიფანიძე)
ოთხშაბათი 22 ივნისი

12:00 უკრავს ელისო ვირსალაძე
13:00 აგროპოლიტიკა. გოჩა ცოფურაშვილი
14:00 “ანასტასია და ჩვენ” ციური გარუჩავა
15:00 “მომავლის პროგრამები” თემურ შაშიაშვილის საავტორო გადაცემა
16:00 “წუთისოფელი” ირაკლი ბრეგვაძე
17:00 ფიქრები დადის სასაფლაოზე (გიგა ლორთქიფანიძე)
18:00 დოკ. ფილმი “ჰამლეთ გონაშვილი”
19:00 წიგნიერი თაობა ნანა ვაშაკიძე
20:00 ეს საინტერესოა
21:00 კანონი და სამართალი
22:00 მეფუტკრეობა და საქართველო
23:00 ია გოდერძიშვილის გადაცემა (ხვიჩა მაღლაკელიძე)

ხუთშაბათი 23 ივნისი

12:00 დოკ. ფილმი “ჰამლეთ გონაშვილი”
13:00 წიგნიერი თაობა ნანა ვაშაკიძე
14:00 ეს საინტერესოა
15:00 კანონი და სამართალი
16:00 მეფუტკრეობა და საქართველო
17:00 ია გოდერძიშვილის გადაცემა (ხვიჩა მაღლაკელიძე)
18:00 სპექტაკლი “ბედი ქართლისა”
19:00 საქართველო და გარესამყარო
20:00 “ხელოვანის დრო” ირინა თურქიას საავტორო გადაცემა
21:00 “პოლიტიკური თერმომეტრი” ზაურ ნაჭყებიას საავტორო გადაცემა
22:00 მეოთხე განზომილება თინა თოფურიასთან ერთად
23:00 ტრიო საუნჯე” კონცერტი 1 ნაწილი

პარასკევი 24 ივნისი
12:00 სპექტაკლი “ბედი ქართლისა”
13:00 საქართველო და გარესამყარო
14:00 “ხელოვანის დრო” ირინა თურქიას საავტორო გადაცემა
15:00 “პოლიტიკური თერმომეტრი” ზაურ ნაჭყებიას საავტორო გადაცემა
16:00 მეოთე განზომილება თინა თოფურიასთან ერთად
17:00 ტრიო საუნჯე” კონცერტი 1 ნაწილი
18:00 ნოვატორი.მ. ბურდული
19:00 “სათნოების საათი” ციცი გურიელი
20:00 ხელოვნება და ლიტერატურა დავით შემოქმედელი.
21:00 “მართვის მეცნიერული საფუძვლები” ვახში ჟვანიას
22:00 “გაფანტული მარგალიტები”
22:30 ფესტივალი “მომავლის თაობა”
23:30 “ჭინრაქა” ძველი აფიშა

შაბათი 25 ივნისი
12:00 ნოვატორი.მ. ბურდული
13:00 “სათნოების საათი” ციცი გურიელი
14:00 ხელოვნება და ლიტერატურა დავით შემოქმედელი.
15:00 “მართვის მეცნიერული საფუძვლები”ვახში ჟვანიას
16:00 “გაფანტული მარგალიტები” გიორგი შალვაშვილის
17:00 “ჭინრაქა” ძველი აფიშა
18:00 ორი სამშობლო (ყოლანდარის დოკ. ფილმი)
19:00 უკრავს ელისო ვირსალაძე
20:00 “მომავლის ტექნოლოგიები” გია ნადარეიშვილის საავტორო გადაცემა
20:30 “საქართველოს ისტორიოგრაფია” როინ მეტრეველის საავტორო გადაცემა
21:00 “მზის საათი” დურმიშხან ყიფიანი
22:00 მეცნიერთა კონგრესი

კვირა 26 ივნისი
12:00 ორი სამშობლო (ყოლანდარის დოკ. ფილმი)
13:00 უკრავს ელისო ვირსალაძე
14:00 “მომავლის ტექნოლოგიები” გია ნადარეიშვილის საავტორო გადაცემა
14:30 “საქართველოს ისტორიოგრაფია” როინ მეტრეველის საავტორო გადაცემა
15:00 “მზის საათი” დურმიშხან ყიფიანის
16:00 მეცნიერთა კონგრესი
18:00 თალეს შონიას “განდობა”
19:00 რევაზ ძოძუაშვილის საავტორო გადაცემა “ჩვენი ფეხბურთი”
20:00 მზერა
21:00 საავტორო გადაცემა “ჩემო აფხაზეთო”
22:00 მედიცინა თქვენთვის რამაზ ყურაშვილთან ერთად
23:00 ტრიო საუნჯე” ფანჯრები2 ნაწილი

Facebook Comments
შეაფასეთ
მეტი

მსგავსი სიახლეები

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *