პროგრამის ბადე

ქართული TV. პროგრამის ბადე. 25 – 31.10.2021

ორშაბათი 2021-10-25

12:00     ფიქრები დადის სასაფლაოზე “ლადო ასათიანი”

13:00     რევაზ ძოძუაშვილის საავტორო გადაცემა “ჩვენი ფეხბურთი”

14:00     მაკა ბრეგაძის საავტორო გადაცემა “სტუმრად მაკა ბრეგაძესთან”

15:00     საავტორო გადაცემა “ჩემო აფხაზეთო”

16:00     თიკა ჭყონიას “კალენდარი”

16:20     მხ.ფილმი “ნეულონის ნაძვის ხე”

17:30     მუსიკა

18:00     საინფორმაციო გამოშვება

18:05     მართლმადიდებლობა და საზოგადოება

19:00     ზღვაოსნობა. კაპიტანი უნაფქოშვილი

20:00     მანანა იმედაძის საავტორო გადაცემა “ხელოვანის პორტრეტი”

21:00     საინფორმაციო გამოშვება

21:05     გზა ცივილიზებული სახელმწიფოსკენ

22:00     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი. 1 ნაწილი

23:15     ჩარლი ჩაპლინის ფილმები

 

სამშაბათი, 26  ოქტომბერი

12:00     მართლმადიდებლობა და საზოგადოება

13:00     ზღვაოსნობა. კაპიტანი უნაფქოშვილი

14:00     მანანა იმედაძის საავტორო გადაცემა “ხელოვანის პორტრეტი”

15:00     გზა ცივილიზებული სახელმწიფოსკენ

16:00     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი. 1 ნაწილი

17:15     ჩარლი ჩაპლინის ფილმები

18:00     საინფორმაციო გამოშვება

18:05     დოკ. ფილმი “ბუტა რობაქიძე”

19:00     დოკ.ფილმი “ზურაბ წერეთელი”

20:00     მედიიდან მედეამდე

21:00     საინფორმაციო გამოშვება

21:05     თემურ შაშიაშვილის საავტორო გადაცემა “მომავლის პროგრამები”

22:00     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი.9 აპრილი 2 ნაწილი

23:45     მუსიკა

 

ოთხშაბათი,  27 ოქტომბერი

12:00     დოკ. ფილმი “ბუტა რობაქიძე”

13:00     დოკ. ფილმი “ზურაბ წერეთელი”

14:00     მედიიდან მედეამდე

15:00     თემურ შაშიაშვილის საავტორო გადაცემა “მომავლის პროგრამები”

16:00     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი.9 აპრილი 2 სერია

17:45     მუსიკა

18:00     საინფორმაციო გამოშვება

18:05     დოკ. ფილმი “მიხეილ ხერგიანი”

18:35     სპექტაკლი “ანტიგონე”

20:00     “კეთილდღეობა ყველასთვის” საავტორო გადაცემა

21:00     საინფორმაციო გამოშვება

21:05     კანონი და სამართალი

22:00     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი.9 აპრილი 3 სერია

23:45     ბასტერ კიტონის ფილმები

 

ხუთშაბათი, 28 ოქტომბერი

12:00     დოკ. ფილმი “მიხეილ ხერგიანი”

12:35     სპექტაკლი “ანტიგონე”

14:00     “კეთილდღეობა ყველასთვის” საავტორო გადაცემა

15:00     კანონი და სამართალი

16:00     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერა პატიაშვილი 3 სერია

16:50     ბასტერ კიტონის ფილმები

18:00     საინფორმაციო გამოშვება

18:05     დოკ.ფილმი “აკაკი”

20:00     ირინა თურქიას საავტორო გადაცემა “ხელოვანის დრო”

21:00     საინფორმაციო გამოშვება

21:05     ზაურ ნაჭყებიას საავტორო გადაცემა “პოლიტიკური თერმომეტრი”

22:00     ქართული TV   დოკ. ფილმი    ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი 4 სერია

23:15     ჩარლი ჩაპლინის ფილმები

 

პარასკევი, 29 ოქტომბერი

12:00     დოკ.ფილმი “აკაკი”

14:00     ირინა თურქიას საავტორო გადაცემა “ხელოვანის დრო”

15:00     ზაურ ნაჭყებიას საავტორო გადაცემა “პოლიტიკური თერმომეტრი”

16:00     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი 4 სერია

17:15     ჩარლი ჩაპლინის ფილმები

17:45     მუსიკა

18:00     საინფორმაციო გამოშვება

18:05     ფიქრები დადის სასაფლაოზე “არჩილ ჩხარტიშვილი”

19:00     “სათნოების საათი” ციცი გურიელი

20:00     დავით შემოქმედელი. ხელოვნება და ლიტერატურა

21:00     საინფორმაციო გამოშვება

21:05     ვახში ჟვანიას “მართვის მეცნიერული საფუძვლები”

22:00     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი 5 სერია

23:00     ჩარლი ჩაპლინის ფილმები

 

შაბათი, 30 ოქტომბერი

12:00     ფიქრები დადის სასაფლაოზე “არჩილ ჩხარტიშვილი”

13:00     “სათნოების საათი” ციცი გურიელი

14:00     დავით შემოქმედელი. ხელოვნება და ლიტერატურა

15:00     ვახში ჟვანიას “მართვის მეცნიერული საფუძვლები”

16:00     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი 5 სერია

17:05     ჩარლი ჩაპლინის ფილმები

18:00     რეზო მიშველაძის ფილმი “ქართული სიტყვის სარდალი”

19:25     დოკ. ფილმი “ქართველი ლეგიონერი” (დიმიტრი ამილახვარი)

20:00     გია ნადარეიშვილის საავტორო გადაცემა “მომავლის ტექნოლოგიები”

20:30     როინ მეტრეველის საავტორო გადაცემა “საქართველოს ისტორიოგრაფია”

21:00     დურმიშხან ყიფიანის “მზის საათი”

22:10     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი 6 სერია

23:25     მუსიკა

 

კვირა, 31 ოქტომბერი

12:00     რეზო მიშველაძის ფილმი “ქართული სიტყვის სარდალი”

13:25     დოკ. ფილმი “ქართველი ლეგიონერი” (დიმიტრი ამილახვარი)

14:00     გია ნადარეიშვილის საავტორო გადაცემა “მომავლის ტექნოლოგიები”

14:30     როინ მეტრეველის საავტორო გადაცემა “საქართველოს ისტორიოგრაფია”

15:00     დურმიშხან ყიფიანის “მზის საათი”

16:00     ბაბალე ბებოს ზღაპრები

16:10     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი 6 სერია

17:10     მუსიკა

18:00     დოკ. ფილმი “არ დაგივიწყებ საქართველო”

19:00     რევაზ ძოძუაშვილის საავტორო გადაცემა “ჩვენი ფეხბურთი”

20:00     მაკა ბრეგაძის საავტორო გადაცემა “სტუმრად მაკა ბრეგაძესთან”

21:00     “ჩემო აფხაზეთო”

22:00     “კალენდარი”

22:20     ზაალ ნემსაძის დოკ. ფილმი ჯუმბერ პატიაშვილი 7 სერია

23:10     ჩარლი ჩაპლინის ფილმები

Facebook Comments
შეაფასეთ
მეტი

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *